Factor Base AntiAge


Factor Base - AntiAge detail produktu

Cena: 840.00 Kč

Přidat Factor Base AntiAge je nově vyvinutý jedinečný doplněk stravy určený pro stimulaci, posílení a ochranu organismu ve středním a vyšším věku a pro jeho udržování v dobrém zdravotním stavu. Je sestaven na bázi 3 léčivých rostlin, a to kozince blanitého, klanoprašky čínské (schizandry) a anděliky čínské, tedy po staletí hojně používaných rostlin v tradiční čínské medicíně a dnes obsažených v četných přípravcích po celém světě. Rozmanité zdravotní účinky těchto rostlin jsou dnes doloženy v četných odborných studiích, složky působí synergicky a tedy vysoce účinně a kromě hlavního účelu - povzbuzení a ochrany organismu přípravek poskytuje i četné další příznivé biologické účinky.

A co pro vás může udělat?


Ochrana buněk a tkání před oxidačním poškozením.

Kozinec působí jako účinný antioxidant, takže chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením kyslíkovými radikály, které se v těle vytvářejí z různých příčin UV, např. působením UV záření, znečištěného prostředí, příjmem škodlivých látek potravou, stresem, alkoholem aj. Antioxidačně působí v těle rovněž andělika, u níž byly doloženy poznatky o ochraně pokožky před poškozením volnými radikály.

Posílení imunitního systému


Kozinec podporuje přirozené tělní obranné mechanismy, povzbuzuje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Klanopraška i andělika působí na organismus a zvláště na dýchací systém blahodárně během chladného období.

Oddalování nástupu projevů stárnutí  


Kozinec působí proti projevům postupujícího věku a pomáhá udržovat organismus v dobré kondici.

Odolnost ke stresu

Kozinec a klanopraška posilují schopnost adaptace organismu při působení stresových podmínek, negativní důsledky působení stresu se tím významně zmírňují.

Stimulace a posílení těla.


Kozinec má v těle výrazné stimulační účinky, přispívá k fyzické i mentální regeneraci organismu. Podporuje pohyblivost spermií.

Ochrana srdce a cév


Kozinec chrání srdce, příznivě působí na stav a funkci cévního systému, pomáhá udržovat fyziologickou tekutost a usnadňuje tím proudění krve.

Podpora kloubů


Kozinec podporuje pružnost a pohyblivost kloubů, andělika přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu.

Blahodárné působení na ženské orgány

Andělika blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů. Kozinec usnadňuje průběh premenstruálního cyklu, tlumí nepříjemné průvodní menopauzální příznaky.

Podpora pročišťování těla

Klanopraška pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce.

Podpora trávicího systému


Andělika podporuje trávení, při ztrátě apetitu přispívá ke znovunabytí chuti k jídlu.

SLOŽENÍ:


Složení 2 tablet: kozinec blanitý extrakt z kořene 1 200 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, klanopraška čínská (schisandra) extrakt z plodu 250 mg, plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza, andělika čínská extrakt z kořene 100 mg, leštící látka: hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka: stearát hořečnatý.

A jaké jsou zkušenosti?


Už nejsem jak chodící mrtvola!

Bez AntiAge bych byla jak chodící mrtvola. S miminkem je to někdy náročné, noční buzení mi nedělá zrovna dobře a ráno říkávám, že jsem příšerně rozkopaná. Ráno do sebe hodím dvě tabletky AA a jsem schopna přes den normálně fungovat a mám i docela hodně energie. Děkuji moc OKG mít tu možnost a opravdu si vše užívat ♥

Andrea V., Brno

Zbavila jsem se bolesti!

Nachlazená páteř a navazující migréna Ve čtvrtek mě začala pobolívat hlava a bylo to dost protivné, přecházelo to v úpěnlivou bolest, do toho mě bolela i krční páteř, nemohla jsem ani spát, ani normálně fungovat, natož se starat o miminko, pak jsem zjistila, že to mám právě od krční páteře, asi nachlazení? Nevím, nedalo se to vydržet. Nasadila jsem: 2 lžičky Bety, 2 lžičky NO, po dvou tabletách MigrenOUT, AntiAge, KIDS a k tomu ještě Tau a OO3C ... takhle jsem to brala prakticky po třech hodinách. Bolest se mi držela až do sobotního rána, kdy konečně došlo k úlevě a od té doby už mám klid, užívání jsem nyní snížila na 3x denně. Budu se opakovat, ale děkuji ze srdce firmě OKG za takové unikátní výrobky, byla bych bez nich ztracená. Děkuji ♥♥♥

Andrea V., Brno

Můj táta už nepotřebuje kapačky!

Můj taťka 83 let měl velké bolesti v zádech. Bylo mu řečeno, že je to věkem a celoživotní těžkou prací a nelze s tím nic dělat. Jezdil na kapačku každé 3 měsíce, protože častěji nelze dávat. Vždy se mu na pár týdnů ulevilo. Nicméně před další aplikací už byl vždy moc nešťastný bolestí. Loni v dubnu začal užívat OK Betu a v červenci přidal Factor Base NO, od října potom ještě nový Factor Base Anti- age. A světe div se, na poslední kapačce byl v září a další už nepotřebuje. Při chůzi už nešourá nohy jako dříve a celkově se i přes svůj pokročilý věk cítí lépe ♥️. Pro mne je to jeden z dalších důvodů, proč mám tolik ráda produkty OKG. Pomáhají totiž celé mojí rodině, abychom se cítili lépe a užívali si společného života. Jsem za ně opravdu moc vděčná.

Monika F. Kochánky

Měla jsem problém s PADÁNÍM VLASŮ po porodu.

Dva měsíce po porodu bylo pro mě mytí VLASŮ noční můrou. Začaly mi ve velkém PADAT! Všude jsem je sbíral, z polštáře, věčně zametala podlahu, z oblečení....:-(...Nechala jsem je o půlku zkrátit sice vypadali zdravější, ale pořád padali. No není se čemu divit, těhotenství a kojení dává tělu zabrat a vybírá si to svou daň. Malá je jak upírek a vycucává ze mě všechny prospěšné látky, které POSILUJÍ její IMUNITU, ale mému tělu ubývají. I když doma VITAMÍNY ( Factor Base Kids) mám, tak hlídám, aby je užívali hlavně kluci a na sebe už zapomínám. V tom zápřahu jsem ráda, že stíhám užívat alespoň Emulips NA PODPORU TVORBY mateřského MLÉKA. Ale řekla jsem si, že je na čase s tím začít něco dělat jinak budu brzo plešatá. Na popud ohlasů a zkušeností, které jsem slyšela jsem začala koncem listopadu užívat Factor Base AntiAge. Protože několika ženám PŘESTALY po něm PADAT VLASY a dokonce se CÍTÍ lépe, ZVLÁDAJÍ STRESOVÉ situace a mají VÍCE ENERGIE. No při třech dětech se to hodí. ;-) Tak jsem si řekla, že to taky zkusím...... NO A VIDA!!! Ono to opravdu FUNGUJE! :-D Měsíc utekl jako voda, balení FB AA jsem snědla a účinky jsou znát.

Veronika P., Zátiší

Mám dost energie a jsem vyrovnaná.

FB AntiAge mi velmi pomáhá. Dodává mi energii, mladistvý elán do života, práce mi jde od ruky, jako nikdy předtím, cítím se vyrovnaně, nemám žádné chmury, smutky, deprese. Nic mě nerozhází, dokonce mi pomohl i s nachlazením. Dobře se mi po něm spí.

Daniela P.,

Po třech měsících obnovená menstruace

Věk už ťuká na vrátka a já začala mít problémy s vynecháváním menstruačního cyklu. Z lékařského hlediska bylo vše v pořádku. Když přišel na trh nový výrobek FactorBase AntiAge, tak jsem jej začala užívat a ejhle - po třech měsících mi přišla opět menstruace. Cítím se klidnější, vyrovnanější a mám víc energie. Navíc jsem zaznamenala, že mi padají daleko méně vlasy! AntiAge jsem si prostě zamilovala.

Lýdie E., Tanvald

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Factor Base AntiAge

Otázka

Jakou roli hraje v působení Factor Base AntiAge obsažený kozinec blanitý, andělika čínská a klanopraška čínská?

Odpověď

Kozinec působí proti projevům stárnutí. Chrání buňky a tkáně včetně kůže před poškozením UV zářením. Podporuje přirozené obranné mechanismy, povzbuzuje imunitní systém, zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých podmínkách. Stimuluje tělo, posiluje schopnost adaptace ke stresu, přispívá k fyzické i mentální regeneraci, podporuje pohyblivost spermií. Chrání srdce, pomáhá udržovat cévní systém v normálním stavu. Pomáhá udržovat pružnost a pohyblivost kloubů. Andělika chrání kůži před poškozením volnými radikály vznikajícími při působení UV záření, stresu, alkoholu či znečištěného prostředí. Blahodárně ovlivňuje zdraví ženských orgánů, přispívá k udržování kloubů a chrupavek v normálním stavu. Klanopraška zvyšuje schopnost adaptace organismu ke stresu. Pomáhá v těle udržovat pročišťovací funkce, blahodárně působí na organismus během chladného období.

Otázka

Co je Factor Base AntiAge?

Odpověď

Factor Base AntiAge je výrobkem určeným pro stimulaci a posílení organismu ve středním a vyšším věku. Obsahuje extrakty z 3 léčivých rostlin - kozince blanitého, anděliky čínské a klanoprašky čínské ve vyváženém poměru a v množství doporučovaném Světovou zdravotnickou organizací. Každá z těchto rostlin působí na organismus jedinečným způsobem a ve svých účincích se jednotlivé složky ideálně doplňují. Výrobek je zaměřen zejména na oddálení nástupů projevů postupujícího věku, na ochranu stárnoucího organismu před rozmanitými nepříznivě působícími okolními faktory a na povzbuzení jeho odolnosti a obranyschopnosti.

Otázka

Je Factor Base AntiAge vyroben z přírodních surovin?

Odpověď

Factor Base AntiAge je vyroben výlučně ze surovin rostlinného původu. Kromě výše zmíněných výtažků z léčivých rostlin obsahuje i 3 přídatné látky, všechny jsou také rostlinného původu: hydroxypropylmethylcelulózu, mikrokrystalickou celulózu, a stearát hořečnatý. Tyto přídatné látky jsou použity v minimálním nezbytném množství zaručujícím potřebné vlastnosti tablety a v organismu jsou zcela neškodné.

Otázka

Byl tento výrobek zkoušen?

Odpověď

Factor Base AntiAge nebyl v praxi zkoušen formou klinických zkoušek. Bohatě jsou ovšem popsány účinky každé z jeho složek v četných studiích, které byly a jsou i v současnosti prováděny na mnoha světových vědeckých a lékařských pracovištích. Publikované účinky použitých rostlin byly pečlivě zhodnoceny při vývoji výrobku s ohledem na jeho zamýšlený účel poté zpracována nejvhodnější receptura. Byly přitom vzaty v úvahu i prokázané četné synergické účinky souběžně působících použitých rostlin, což zaručuje nejvyšší efektivitu výrobku. Factor Base AntiAge prošel řádnou notifikační procedurou na Ministerstvu zemědělství České republiky, je tedy samozřejmě na trhu legálně a splňuje všechny legislativní požadavky vztahující se na doplňky stravy. Jeho kvalita a zdravotní nezávadnost je ověřena v akreditované laboratoři.

Otázka

Jak se Factor Base AntiAge používá?

Odpověď

Factor Base AntiAge se vyrábí ve formě tablet, standardně se užívají 2 tablety za den, nejlépe po 1 tabletě ráno a večer. Tablety je potřeba vhodné zapít dostatečným množstvím vody nebo jiné vhodné tekutiny. Přípravek lze užívat dlouhodobě, tj. v řádu několika (3 - 4) měsíců, poté je vhodné užívání přerušit alespoň na 2 - 3 měsíce a kúru zopakovat.

Otázka

Co pro Vás může Factor Base AntiAge udělat?

Odpověď

Factor Base AntiAge je výrobkem, jehož posláním je přispět k udržování optimální duševní i tělesné kondice během středního a vyššího věku a umožnit tak prožít aktivní a harmonické seniorské životní období. Může rovněž dlouhodobě chránit organismus před působením reaktivních kyslíkových radikálů, které vede k postupnému zhoršování činnosti tělních systémů a mj. k degenerativním změnám stárnoucího organismu.

Otázka

V čem je přípravek Factor Base AntiAge tolik důležitý pro organismus?

Odpověď

Factor Base AntiAge při všech svých pozitivních účincích organismus nezatěžuje, stimuluje činnost různých tělesných soustav a chrání tělo před degradujícím vlivem oxidačního stresu. Ve vyšším věku je obzvláště důležitá intenzivní podpora imunitního systému, usnadnění vyrovnávání se s působením stresových faktorů, zvyšování odolnosti organismu k vnějším nepříznivým vlivům a fyzická o psychická stimulace organismu.