-100% přírodní produkty, bez jakékoliv chemie. Vstupní ingredience získáváme z celého světa v té nejvyšší možné kvalitě, které procházejí přísným výběrem a kontrolou.

- Působení produktů je zaměřené na základ našeho organismu - na buněčnou úroveň a je postaveno na principu tradiční čínské medicíny. 

- Princip složení produktů OKG: jsou vyráběny s maximální péčí a jednotlivé ingredience jsou v jednotlivých produktech obsaženy v takovém množství, aby byla zajištěna účinnost obsahových látek každé jedné byliny a jejich množství je ve výrobcích v takovém množství, aby pokryly jejich doporučenou denní dávku. Naše výrobky pomáhají harmonizovat tělesné funkce a organismus si vezme přesně to co potřebuje. Látky obsažené v produktech, jsou našemu tělu blízké a proto maximálně využitelné bez jakýchkoliv nežádoucích vedlejších efektů. Kvalitu produktů zaručuje NOTIFIKACE našich produktů na MZČR a jsou naprosto bezpečné pro děti i dospělé. Produkty jsou pravidelně kontrolované na obsah a nezávadnost látek uvedených na etiketě produktu ve Zdravotním ústavu v Brně.


Výrobcem přírodních produktů z našeho sortimentu je česká společnost OKG s.r.o., která působí na našem trhu již 17 let a je zárukou špičkové kvality i vaší spokojenosti. Společnost má certifikace HACCP   a vyráběné produkty jsou zcela bez chemické stabilizace.