Nervová soustava


nervová soustava

doporučené výrobky: OK Omega-3 Complete, OK Gama+, OK Tau+, OK Omega+, Emulips Forte, Emulips, OK Alfa+

Jaké jsou zkušenosti


Ranní třes a ztuhlost je mírnější!

Dobrý den!Jsem postižena Parkinsonovou chorobou.Takže ranní ztuhlost,bolesti a třes všeho,těžké končetiny,atd,atd....Začala jsem užívat FactorBaseNO a OK Omega a dívej!Ranní ztuhlost není tak ztuhlá,třes se zmírnuje.A to po týdenním užívání.Dnes mi přišel ještě Emulips.Paráda!Bomba!Miluju to! Vaše Blanka F.

Blanka F., Proboštov

Díky Factor Base NO už nemám strach, že se mi zamotá hlava!

Byla mi diagnostikována Meniérova choroba, což je onemocnění vnitřního ucha doprovázené motáním hlavy, závratěmi a zvracením. Takový záchvat může přijít bez varování prakticky kdykoli a kdekoli. Meniérova choroba je označována jako nevyléčitelná. Lékař na ORL mi řekl, že budu brát léky 4x denně do konce života. To jsem odmítla a lék si vzala jen v případě, že přišel záchvat. Pak jsem začala brát Factor Base NO a nestačím se divit. Záchvat jsem neměla ani jednou, nemusím se bát, že se mi zamotá hlava na ulici nebo při řízení auta. Je fantastické, co tento úžasný výrobek dokáže, velmi za něj děkuji

Hana V., Liberec

Po 30 letech bez migrén

Migrény jsem mívala 2-3 týdně, léky nezabíraly, končila jsem většinou v nemocnivi na kapačkách. Začala jsem užívat OK Alfu+, efekt nebyl velký, ale přibrala jsem OK Omegu-3 Complete a OK Betu+. Po třech měsících díky produktům OKG jsem zcela bez migrén. Produkty mě vrátily do života! Děkuji, že tak skvělé produkty existují.

Jaroslava K., Rudník

Migrény zmizely, zlepšilo se mi trávení, lépe spím

S Emulips Forte jsem byla velice spokojená, užívala jsem ho jeden měsíc a výsledky byly ty, že jsem se necítila nafouklá, zlepšilo se mi trávení, lépe jsem spala, což mi dělalo do té doby velký problém. Mívám docela silné migrény a s Emulips Forte zcela zmizely. Určitě s ním budu dál pokračovat a doufám, že výsledky budou ještě lepší! :-)

Nikol M., Orlová

Schizofrenie? Po pár měsících vidím velkou změnu!

Moje zákaznice má slabou schizofrenii. Nejdříve si zakoupila Emulips a OK Alfu+ na pročištění pleti a na zažívání. Během dvou měsíců se ji zlepšilo zažívání, zhubla 5 kg a pleť se pročistila. Potom přidala OKTau+ a OK Omega-3 Complete a během dalších 3 měsíců se jí nemoc tak zlepšila, že ze 2 prášků, co brala, nyní užívá jen 1/4 jednoho a to jen pro jistotu. A já jako vnější pozorovatel vidím velkou změnu - dříve měla problém složit větu. Když řekla pár vět za sebou, nedávalo to smysl. Nyní je konverzace s ní úplně úžasná - krásná, plynulá, vůbec byste nepoznali, že před pár měsíci měla takové problémy. Navíc sama říká, že se konečně necítí tak strašně unaveně a vše stíhá. Najednou má tolik koníčků a aktivit, které by předtím vůbec nebyla schopná zvládnout. Jsem moc vděčná, že i s takovouto nemocí pomohou výrobky OKG!

Radka K., Jamné nad Orlicí

Bolest hlavy je pryč

Trpěla jsem bolestmi hlavy a občas mi už ani prášky nepomáhaly. Na mém prvním měsíčním setkání v Praze, kam jsem jela s docela velkou bolestí hlavy, jsem ochutnala OK Alfu+. Zhruba po 15 minutách jsem cítila neskutečnou úlevu a bolest byla pryč. Byla jsem z toho v šoku a nemohla jsem uvěřit.

Míla, Liberec