OK Alfa+

OK Alfa+ 115ml detail produktu

Cena: 810.00 Kč

Přidat OK Alfa+ (115 ml), doplněk stravy pro celkovou harmonii Vašeho organismu - bylinný extrakt s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený ze 17ti druhů bylin podle léty ověřené receptury ze 17.století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů

A co pro vás může udělat?                                                                


ČIŠTĚNÍ A REGENERACE ORGANISMU

OK Alfa+ podpoří čištění Vašeho organismu, Myrhovník chrání organismus před oxidačním stresem, činnost vylučovacího traktu účinně podporuje smetanka a jalovec. Šalvěj pomáhá tělo čistit od mikrobů. Máta zklidní hladké svalstvo, ztlumí jeho nežádoucí náhlé reakce. Šafrán usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu.

POSÍLENÍ ORGANISMU

Kopřiva, hořec, kozlík, šafrán, myrhovník posilují kondici, skořicovník dodává energii, pomáhá při únavě. Aloe, šalvěj a kopřiva povzbuzují odolnost, obranyschopnost a imunitu. OK Alfa+ pomůže posílit organismus - posílí Vaši kondici, odolnost a obranyschopnost, pomáhá při rekonvalescenci po nemoci.

TRÁVENÍ A VYLUČOVÁNÍ

OK Alfa+ přispěje ke správné činnosti Vaší trávicí soustavy. Máta, kurkuma, anýz, čekanka a skořicovník příznivě ovlivňují trávicí procesy. kurkuma přispěje k udržování správné funkce jater a zabraňuje ukládání tuku v játrech, čekanka příznivě ovlivňuje zdraví jater.

SLOŽENÍ:

extrakty z - aloe pravá, smetánka lékařská (pampeliška), kurkumovník zedoárový, kurkuma dlouhá (citvar), skořicovník kafrovník (kafr), myrhovník pravý (myrha), čekanka obecná, šalvěj lékařská, bedrník anýz, heřmánek římský, hořec žlutý, jalovec obecný, kozlík lékařský, máta peprná, skořicovník čínský (skořice), kopřiva dvoudomá, šafrán setý, alkohol 14,5 %, sladidla - sacharóza, mannitol
(Aloe vera, Taraxacum officinale, Curcuma zedoaria, Curcuma longa, Cinnamomum camphora, Commiphora myrrha, Cichorium intybus, Salvia officinalis, Pimpinella anisum, Chamaemelum nobile, Gentiana lutea, Juniperus communis, Valeriana officinalis, Mentha piperita, Cinnamomum aromaticum, Urtica dioica, Crocus sativus)
Doporučené dávkování: dospělí 1 čajová lžička cca 5 ml) 1-3x denně, děti od 12 let 1 čajová lžička 1x denně. Přípravek lze užít přímo nebo jej rozmíchat v nápoji.
Upozornění: Osoby s onemocněním žlučníku a žlučových cest by užívání přípravku měly konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pro těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v temnu při teplotě do 20°C. Před upotřebením protřepejte!
Šarže testována v akreditované laboratoři na mikrobiologickou nezávadnost a nepřítomnost těžkých kovů. Notifikováno v příslušných institucí (MZ ČR nebo MZe ČR). Výrobek jsou oprávněni nabízet pouze nezávislí partneři O.K.G., s.r.o.

A jaké jsou zkušenosti?                                                    


Pred vstupom do OKG som mala problémy s vaginálnymi mykózami.

Mala som ich vlastne nonstop trištvrte roku. Nielenže mi to znepríjemňovalo život, ale viem, čo môžu toxíny z kvasiniek v tele spôsobiť. Liečba u lekára nezaberala, už mi tam bolo trápne chodiť. Rozhodla som sa investovať do zdravia a po nasadení OK Beta, OK Alfa, Factor Base Detox a OK Balsam ma akútny stav do dvoch dní prešiel. Podotýkam, že OK Balsam zaberá na bolesť okamžite, čo je pri tomto ochorení nesmierna úľava! Bylinky som používala pravidelne ďalej a mykózy sa mi už nevracajú. Ďakujem za to :) Petra D.

Petra D., Říčany

Cysta je pryč!!

CYSTA 4,5 cm za 2 měsíce ZMIZELA Před dvěma měsíci mi doktorka na gynekologii při prevenci zjistila cystu 4,5 cm. Při dnešní kontrole konstatovala, že CYSTA JE PRYČ!!! A já jen znovu děkuji za sílu přírodních výrobků OKG <3 Nasadila jsem si OK Alfu+, OK Tau+, FactorBasi, FactorBasi Detox a Emulips Forte. Investice se vyplatila, protože nemusím na laparoskopický zákrok...

Lýdie E., Tanvald

Hodně to krvácelo!

Synovcova manželka si zapíchla do ucha vatovou tyčinku, hodně to krvácelo a bolelo. 2x jsme vykapaly OK Alfou+ a během chvilky to přestalo krvácet a bolet. Moc děkujeme za tyto drahokamy, které úžasně pomáhají zlepšovat zdraví ♥ ♥ ♥

Ivona Ch., Borek

Bolest v uších, v krku a kašel....

Syn 9.let, se v neděli ráno vzbudil s úpornou bolestí v uších a krku a začínal kašlat...Díky OK Alfa, kterou jsem kapala do uší a i 3x denně lžička vnitřně, dále Factor Base Kids do večera bez bolesti už jen mírný kašel zůstal... do 3 dnů již i ten jsme zvládli..Děkuji OKG, miluji jejich v produkty z bylinek....

Zdeňka M, Hanušovice

IMUNITA SE ZLEPŠILA!

Synovec Petr (7 let) navštěvoval 2 třídu ZŠ a měl velmi oslabenou imunitu - za 1. pololetí zameškal 210 hodin. Po seznámení se společností OKG začal dennne užívat 1 lžičku OK Alfa+ a OK Omega+. Díky výrobkům OKG jeho imunita zesílila natolik, že ve 2. pololetí zameškakl pouze 2 hodiny! Nyní je mu 10 let a je stále zdráv.

Šárka V.

AFTY I BOLENÍ V KRKU JE PRYČ!

Můj manžel měl stále v ústech a na dásních afty. I když si je potíral tinkturou z lékárny, znovu se dělaly. Pri kloktání OK ALFY plus zmizly do dvou dnů! Také bolest v krku úplně odezněla - stačilo pouze 2x vykloktat! Jsme oba velice spokojeni!

Ivana V., Brno

PO 2 MĚSÍCÍCH BYL EKZÉM PRYČ!

Po 2 měsících byl ekzém pryč! Náš syn Timonek měl od tří měsíců atopický ekzém. Nechtěli jsme, aby užíval hormonální přípravky, které nám doporučil lékař, zkusili jsme proto výrobky OKG. Začali jsme mu denně po kapkách dávat OK Alfu plus a OK Omegu plus a zároveň ho mazali OK Omegou plus. Také manželka, která kojila, užívala tyto výrobky. Výsledek? Už po 2 měsících byl ekzém pryč, teď je to 11 měsíců a náš Timonek je naprosto zdravý!

Jiří Š., Brno

Cysta zmizela!

Od narození jsme chodili s naší dcerkou k lékaři na Gastroenterologii na kontroly - měla cystu na slezině a doktor sledoval, zda neroste. Teď jsme šli na kontrolu po 3 letech (Kačence je 8 let) a už 2 roky denně užívá OK Alfu+ pro posílení imunity. Doktor hledal ultrazvukem cystu - ale nenašel. Komentoval to slovy: "Hmm, kde je??!" a docela dlouho se ji snažil najít... Pak jen řekl, že asi teda praskla... Já vím ale své - Alfička nám problém vyřešila a už si nás zvát na další prohlídky nebudou :o). Mimochodem - díky OK Alfě+ nebyla Kačenka ty 2 roky téměř nemocná!!! Díky za tak úžasné produkty - opravdu je určitě DOPORUČUJI!

Lýdie E., Tanvald


OTÁZKY A ODPOVĚDI

OK Alfa+

Otázka

Co je OK Alfa+?

Odpověď

OK Alfa+ je unikátní doplněk stravy určený pro celkovou harmonii Vašeho organismu - bylinný extrakt s blahodárnými a revitalizujícími účinky vyrobený podle léty ověřené receptury ze 17. století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů.

OK Alfa+ přispěje ke správné činnosti Vaší trávicí soustavy, příznivě ovlivní veškeré procesy v trávicím traktu. Přispěje k udržování správné funkce jater a žlučníku, pomůže při revitalizaci jaterní tkáně. Stimuluje procesy ve vylučovacím traktu, podpoří funkci ledvin, pomůže udržovat močové cesty v řádném stavu. OK Alfa+ podpoří čištění Vašeho organismu, působí antibakteriálně, posílí odolnost proti nežádoucím procesům v tkáních, působí antibioticky na široké spektrum mikrobů, působí proti kvasným a hnilobným procesům v těle, zklidní organismus po fyzické stránce - ztlumí jeho nežádoucí náhlé reakce - působí na hladké svalstvo. Posílí také obranné reakce v tkáních horních cest dýchacích a pomůže tyto cesty udržovat v normálním stavu. Zároveň usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu. OK Alfa+ pomůže posílit organismus - posílí Vaši kondici, odolnost a obranyschopnost. Posílí tělo při rekonvalescenci po nemoci. Pomůže zoptimalizovat a zharmonizovat veškeré tělesné funkce.

Otázka

Je OK ALFA+ přírodní?

Odpověď

Přípravek OK Alfa+ je vyráběn pouze z přírodních surovin pečlivě prověřované kvality - tedy ze 17ti druhů sušených bylin (extrahované byliny: smetanka, citvar, kurkuma, manna, kafr, myrha, pupava, aloe, šalvěj, anýz, heřmánek, hořec, jalovec, kozlík, máta, skořice, šafrán), přírodního cukru a přírodního kvasného lihu nejvyšší kvality podle léty ověřené receptury ze 17. století s využitím poznatků nejnovějších vědeckých výzkumů. Rovněž unikátní vícestupňový způsob extrakce bylin nezatěžuje produkt nežádoucími příměsemi. OK Alfa+ má příjemnou, silnou kořennou vůni a nahořkle kořenitou chuť. Jako všechny produkty OKG je OK Alfa+ zcela bez chemické stabilizace.

Otázka

Byl tento výrobek zkoušen?

Odpověď

Jako všechny produkty OKG je produkt OK Alfa+ notifikován na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (č.j. OVZ-35.1-28.12.2009-12022) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky (OHVBPKV/1616/2011/Ht z 11/3/2011). Jeho kvalita je ověřena v laboratořích ZÚ Brno, posouzena SZÚ Praha a SÚKL Praha, kde byl posouzen jako doplněk stravy. Ve smyslu Zákona o potravinách je kvalita výrobku průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.

Otázka

Jak se přípravek OK Alfa+ používá a může jej užívat každý?

Odpověď

Doporučujeme užívat OK Alfa+ buď přímo nebo rozmíchat v nápoji v dávce 1 čajová lžička (cca 5ml) - dospělí 1-3x za den, děti od 12 let 1x za den. Při pravidelném používání 1x za den vystačí balení 100 ml na 20 dní. Osoby s onemocněním žlučníku a žlučových cest a těhotné a kojící ženy by užívání přípravku měly konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 12 let. OK Alfa+ stojí díky vysokému obsahu účinných látek na pomezí potraviny a léku. Doporučené dávkování však nevyžaduje zařazení přípravku mezi léčiva - SÚKL Praha není hodnocen jako léčivý přípravek, ale byl zařazen mezi doplňky stravy. Při dodržení doporučeného dávkování je tedy naprosto bezpečný.

Otázka

Jakým způsobem přispívá OK Alfa+ k našemu zdraví?

Odpověď

Zdravé tělo je zázračný systém, který se stará nejen o bezproblémový chod organismu, ale i o svou vlastní detoxikaci. Klíčovou a zcela nezastupitelnou úlohu k udržování zdravého organismu hrají játra, která odstraňují z krve škodliviny. To však platí jen potud, pokud je dlouhodobě nezanedbáváme, nepoškozujeme či nepřetěžujeme. Jakákoliv přemíra nás oslabuje a může způsobit onemocnění. Všechny orgány jsou totiž naprogramovány na normální zatížení.

Jestliže musí trvale pracovat přesmíru, např. dodáváme-li do těla dlouhodobě množství toxických látek, tak se nejen neúměrně opotřebovávají, ale nemohou ani dokonale plnit všechny své funkce. Klesá-li schopnost jater čistit naši krev, pak se tělo i jednotlivé orgány postupně stále více zanášejí škodlivinami, zplodinami látkové výměny apod. a poté se začnou projevovat různé formy onemocnění. OK Alfa plus blahodárně působí na činnost jater, trávicí soustavy a při likvidaci kvasných nebo hnilobných procesů v těle.

Otázka

Může OK Alfa+ pomoci při boji s nadváhou?

Odpověď

Problémy s nadváhou mohou být způsobeny i mnoha jinými faktory, než jsou kalorie. Mezi možné příčiny patří mimo jiné i kolísání hladiny krevního cukru, problémy se štítnou žlázou, nedostatek vitamínů a minerálů, kvasinkové onemocnění, špatné trávení, zácpa nebo toxicita a špatné vylučování.

Schopnost organismu spalovat kalorie může být ovlivněna "vnitřní čistotou", tzn. že toxické látky a exkrementy mohou být zodpovědné za problémy s váhou. Detoxikace organismu pomáhá, díky pročištění jater, optimalizovat metabolismus a zlepšit vsřebávání vitamínů a minerálních látek. Metabolismus tuků je úzce spojen s činností jater. Jsou-li játra, zodpovědná za zpracování a vyloučení exkrementů, přetížená nebo je tělo podvyživené, odpadní látky z těla neodcházejí a zůstávají uvnitř. Když nejsou toxické látky včas vyloučeny z těla, hromadí se - a to v tukových buňkách. Proto je detoxikace vhodným startem pro snižování tělesné hmotnosti. OK Alfa plus významně napomáhá čištění organismu.

OK Alfa+ ovlivňuje především játra, slinivku, žaludek a slezinu. Podporou správné činnosti těchto orgánů dosáhneme maximální regenerace těla. Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci těla - filtrují krev od toxinů, kontrolují hladinu krevního cukru, přeměňují uhlohydráty, bílkoviny a tuky, vyrábějí enzymy a žluč, která je potřebná ke zpracování tuků ve střevě. Játra jsou spolu se žlučníkem dvojicí strážců, kteří hlídají čistotu v našem těle.

Důležitou úlohu zde hrají hořčiny, které jsme ve své stravě postupem času, bohužel, nahradili cukrem. I žluč je hořká a právě hořčiny dodané tělu napomáhají k lepší funkci jater. Staré národy věděly, jak jsou hořčiny důležité pro trávení, a proto byly kdysi ve velké míře zastoupeny v každém elixíru pro dlouhý život. Hořčiny obsažené v OK Alfa+ jsou prověřené staletími (původní receptura pochází ze 17. století!) a v těle plní funkci regenerátoru. Dokáží zvýšit tvorbu antialergenů v játrech a podpořit čištění organismu, což má příznivý vliv na širokou škálu problémů, včetně pozitivního působení na srdce nebo pomoci při boji s nadváhou. Obsah řady biologicky aktivních látek je zaměřen přímo na podporu regenerace buněk.

Pro výraznější působení na správnou funkci jater a optimalizaci metabolismu doporučujeme doplnit přípravek Emulips Forte (nebo Emulips).

Otázka

Mohu užívat OK Alfa+, pokud mám potíže s krví?

Odpověď

Pokud užíváte trvale léky, doporučujeme informovat ošetřujícího lékaře o užívání výrobků OKG. Obecně můžeme i v tomto případě užívání výrobků OKG jenom doporučit. Využíváme moudrosti čínské medicíny, proto v tomto případě doporučujeme ovlivňovat orgány, které přispívají k tvorbě krve, tzn. slezinu a slinivku a potom ledviny a játra - takže OK Alfa+ a Emulips Forte (stimulují pankreatickou aktivitu, pomáhají regulovat poruchy funkce slinivky, Emulips Forte navíc stimuluje množení bílých i červených krvinek a podporuje funkci jater), OK Tau+ (stimuluje funkci ledvin a jater), OK Beta+ (podporuje pročištění organismu, příznivě ovlivňuje funkci ledvin a jater).

Zvýšenou pozornost je třeba věnovat užívání výrobků OKG, pokud užíváte léky určené ke snížení krevní srážlivosti (Warfarin apod.)! Považujeme za velmi dobrou volbu, užívat výrobky OKG, pokud potřebujete posílit Vaši kardiovaskulární soustavu a celkově pročistit a posílit organismus - při užívání antikoagulancií je ale třeba zvýšené pozornosti! OK Alfa+ totiž sama přispívá k ředění krve, OK Beta+ obsahuje vitamín K ovlivňující krevní srážlivost. Pacienti užívající antikoagulancia musí hlídat příjem vitamínu K potravou. Ten je obsažen především v zelenině, kuřecím a krůtím mase nebo bylinkách. Proto pacientům někteří lékaři "pro jistotu" zakáží, po dobu užívání léků k ředění krve, jíst cokoliv z potravin obsahujících vitamín K, včetně jakýchkoliv bylinných přípravků.

Rozumnější však je, konzumovat stabilní množství vitamínu K bez větších výkyvů. Stabilita v příjmu neznamená restrikci v příjmu. Pokud se člověk užívající např. Warfarin rozhodne pravidelně užívat výrobky OKG, doporučujeme to oznámit ošetřujícímu lékaři a poté si nechat nastavit dávku léku. Vhodné jsou i častější kontroly (odběry krve) - aby se zabránilo nedostatečnému nebo přílišnému "naředění" krve. Užíváním výrobků OKG zmírníte negativní vedlejší účinky léků a přispějete k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Zkušenosti se skvělými výsledky s užíváním Warfarinu současně s výrobky OKG nám přibývají.

Otázka

Je vhodné užívat přípravek OK Alfa+ současně s ostatními výrobky OKG?

Odpověď

Ano, je to výborná volba! I když těžiště působení OK Alfa+ leží v příznivém ovlivňování procesů v trávicím traktu (především činnosti slinivky břišní a žaludeční činnosti), hlavním efektem je harmonizování celého Vašeho organismu. OK Alfa+ je proto mimořádně vhodná pro užívání společně se všemi produkty OKG, jejichž účinnost zvyšuje - zesiluje a urychluje. Spojení OK Alfy+ s ostatními výrobky OKG vykazuje vynikající výsledky ve zkrácení doby pro dosažení příznivého efektu. Příznivé účinky výrobků OKG, projevující se při užívání jednotlivých přípravků většinou až po několika měsících, OK Alfa+ zásadním způsobem urychluje. OK Alfa+ je ztělesněním synergie, na které je založeno působení produktů OKG.

Otázka

Jak mi pomůže OK Alfa plus při detoxikaci organismu?

Odpověď

Znečištěné životní prostředí, nevhodná strava, stres - to vše zatěžuje náš organismus jedovatými látkami, které jsou příčinou mnoha zdravotních poruch a onemocnění. Naše tělo je neustále ovlivňováno různými jedy, chemikáliemi, toxiny, prachem, kouřem a smogem ze vzduchu, z vody a z potravy. Všechny tyto tělu cizí látky působí na náš organismus, který se ne se všemi dokáže vypořádat. Tělo je od přírody vybaveno jistou schopností cizorodé látky vylučovat, detoxikovat je. Orgány jako jsou játra, ledviny, střeva, ale také plíce a kůže slouží i k tomu, aby se tělo škodlivin zbavovaly. Zátěže dnešního světa jsou tak velké, že člověk žijící v obrovském tempu by se měl pokusit snížit přívod nečistot do svého těla, udělat si čas na odpočinek a relaxaci a pravidelně užívat vyvážené přírodní prostředky, aby všechno zdárně zvládal. Určitě se vyplatí nemocem předcházet, než je později léčit. Společnost OKG má celou řadu kvalitních doplňků stravy, které pomohou. K podpoře cílené detoxikace organismu a tím zlepšení naší imunity a celkovému zlepšení našeho zdraví je vhodný "Detox pack OKG", jehož nedílnou součástí je právě OK Alfa plus.

Obecně doporučovaná doba k detoxikaci je 3 měsíce v roce. Při detoxikaci doporučujeme jíst lehká, nedráždivá a netučná jídla, nepřejídat se, jíst malé porce a častěji, jíst více zeleniny i ovoce. Při každé očistě je nutno hodně pít (až 2,5 l tekutin denně), abychom "stáhli" zplodiny a "vypláchli" ledviny a močové cesty. Zabráníme tak usazování těžkých kovů a toxinů v kanálcích ledvin, cévách a ve stěnách močového měchýře. Tělu vlastnímu, přirozenému detoxikačnímu procesu napomáhá i pohyb, cvičení a procházky.

Doporučujeme začít detoxikaci u střev, protože právě střeva jsou tím orgánem, jenž zodpovídá za odstraňování všeho, co už v těle není potřeba. Tento "lidský odpad" je více či méně toxický, plný produktů hnilobných a kvasných pochodů, které ve střevě probíhají. Stolice často obsahuje nejen plyny a strávenou potravu, kyseliny a alkoholy, ale také vysloveně jedovaté látky s velmi vysokou toxicitou. Odpadní látky z potravy a k tomu ještě metabolické zplodiny vzniklé při jejím zpracování mohou v těle napáchat nemalé škody, nejsou-li z něj vyloučeny, nebo také v případě, zůstávají-li v něm příliš dlouho. Pokud je navíc sliznice střeva porušena, dostávají se tyto tzv. hnilobné jedy do krevního oběhu a mohou způsobit autointoxikaci, která sama může být důvodem výskytu mnoha zdravotních problémů.

Proto doporučujeme začít detoxikaci u střeva - tedy užívat Factor Base a OK Beta plus. Obsažená pšeničná vláknina v OK Beta plus podporuje střevní peristaltiku a usnadňuje trávení, OK Beta plus napomáhá mj. také udržovat acidobasickou rovnováhu v organismu. a Účinné látky obsažené ve Factor Base detoxikaci podpoří zneškodňováním mykotoxinů a příznivě ovlivní kvalitu střevní sliznice - a to je základ ke správné detoxikaci. Jestli je přítomna zácpa, pak je vhodné přidat Emulips Forte a hodně pít. Je také vhodné do střeva přidat probiotika pro zlepšení rovnováhy střevní mikroflóry (např. jogurt, kefír, acidofilní mléko, plísňové sýry). Současně musíme myslet na další orgány, a to na játra a ledviny - tzn. užívat OK Alfa plus (Náš tip: Připravte si láhev vody bez bublinek a do ní si ráno vlijte polévkovou lžíci OK Alfa plus a během dne pomalu popíjejte) a Emulips Slim Drink. OK Alfa plus blahodárně působí na činnost jater, trávicí a vylučovací soustavy a při likvidaci kvasných nebo hnilobných procesů v těle. Aktivní látky z rostlin obsažených v Emulips Slim Drink povzbuzují činnost jater a ledvin, usnadňují odvod toxinů z těla.

Detoxikace se kromě toho, že čistí příslušné orgány, projeví také podporou krevní a lymfatické cirkulace, při vhodné stravě odplavuje kyselé látky a tak zvyšuje alkalickou rezervu krve, stimuluje imunitní systém. Tím se eliminují příčiny mnohdy vleklých zdravotních potíží doprovázené často bolestmi, uvolňuje se svalové napětí a zvyšuje se hybnost kloubů. Doporučujeme tuto proceduru provést minimálně 2× do roka.