Pohybový systém


kosti, chrupavky, klouby

doporučené výrobky: OK Beta+, OK Gama+, OK Omega-3 Complete, OK Omega+

Jaké jsou zkušenosti


ZA 6 TÝDNŮ BEZ BERLÍ a ...

V červenci 2015 musela moje maminka (71 let) podstoupit operaci kolene (výměna kolenního kloubu) Nasadily jsme ve zvýšených dávkách Emulips Forte, OK Beta+, OK Gama+, OK Omega3_Complete, OK Alfa+ ve a další výrobky OKG 1 denně. Už po 6 týdnech mohla odložit berle a řídit auto. Děkuji za tyhle produkty, které uzdravují a skvěle pomáhají. S láskou ♥ pokorou ♥ vděčností ♥ a ♥ radostí DĚKUJI!

Ivona Ch., Borek

DÍKY PRODUKTŮM NEMUSÍM NA OPERACI

Jsem po reoperaci kyčelního kloubu. Třikrát operovaný kyčel, z toho jedenou celková náhrada a jednou reoperace. (pravý kyčel) Dost jsem se bála, (věděla jsem, co mne čeká,) ale věřila jsem produktům OKG, které jsem už měla sebou v nemocnici. Produkty beru denně, ale na tři dny jsem je musela vysadit. První zkušenost, po narkóze mi nebylo špatně (což u první operace kdy jsem o produktech OKG ještě nevěděla, bylo hodně). Po žilních antibiotikách a narkóze (což mi potvrdil lékař) mi začaly hodně padat vlasy. Polštář jsem měla celý černý plný vlasů. Po ukončení injekcí od bolesti, mi chtěly dávat opiáty v tabletách a pokračovat slabšími léky na bolest. Po domluvě s lékařem, jsem mohla čtvrtý den začít brát produkty, a léky od bolesti jsem mohla mít jen na vlastní vyžádání. Už šestý den bylo vlasů na polštáři jen pár. Bolest, naprosto žádná!!! U první operace kdy jsem byla v nemocnici dva a půl měsíce, jsem brala léky od bolesti ještě doma. Lékaři se divily tak rychlému průběhu léčení, které bylo rychlé a bezbolestné. Na ortopedii a na rehabilitaci jsem byla pouhých 17 dní. Jizvu, kterou mám 21cm dlouhou, jsem mazala střídavě gelem a balsámem. Jizva se neuvěřitelně rychle hojí , dokonce ta stará zatvrdlá a vystouplá změkla a zatáhla se. Dál mažu balsámem... Produkty beru preventivně. Tím že hodně zatěžuji levý kyčel čekala mě i tady výměna. NEMUSÍM!!! Dvakrát jsem byla na rentgenu neoperované kyčle a ta je díky produktům v pořádku. Děkuji za tak úžasné produkty.

Hana Z., Zlín

Kolena už nebolí!

Dobrý den, chtěla bych se v Vámi podělit o zkušenost s FB NO a dalšími výrobky OKG. Je mi 30 let a 12 let jsem trpěla bolestí kolen, zejména po zatížení sportem. Rok jsem brala OK Betu, OK Gamu, pak jsem přidala na pár měsíců OK Tau (mám oslabenou funkci levé ledviny, které mají na starost výživu kolen), poté OK Alfu. Značné zlepšení se ale nedostavilo. V říjnu jsem začala brát FB NO a po 14 dnech mě přestávaly bolet kolena (FB NO zřejmě dostaly živiny až k jednotlivým buňkám). Kolena nebolí ani po zatížení sportem, je to úžasný pocit bez omezení po tolika letech. Děkuji za tyto úžasné produkty!!

Katka Š., Orlová

Bolesti kloubů

Na podzim 2014 mi začaly bolesti kolene, užívala jsem různé produkty z lékaren.Trpím řadu let artrózou drobných kloubů na rukách, mé prsty různě pobolívají, jsou ztuhlé. Jako dárek jsem dostala od dětí OK Betu+ a OK Gamu+, užívám od vánoc a cítím se lépe. Bolestí jsou jen u změny počasí, ale s tím už počítám, dokonce lépe spím. Objednávám si další balení.

Helena N., Karviná

Záda mě přestaly bolet už po týdnu užívání

První těhotenství bylo plné bolesti zad, trpěla jsem od 18. týdne, kdy jsem každý den cvičila cíleně na bederní páteř a manžel mě musel masírovat, abych vůbec ráno byla schopná vstát z postele. Navíc jsem byla hrozně oteklá a měla zácpu. Ve druhém těhotenství to bylo úplně jiné. Bolesti začaly již v 10. týdnu. Ve 13. týdnu jsem začala užívat OK Betu+, aby miminko bralo vápník z Bety a ne ze mě. A již po týdnu užívání mě přestaly bolet záda. Navíc díky Emulipsu jsem neměla otoky, neměla zácpu, pálení žáhy a jiné nepříjemnosti v těhotenství. Přiznávám, že díky výrobkům jsem prožila naprosto pohodové těhotenství. A také díky tomu uvažujeme s manželem o třetím miminku. :-) A to jsem ještě nezmínila, že jsem otěhotněla během měsíce!

Radka K., Jamné nad Orlicí

Všechno se lepší...

Mám z 1/3 prasklý obratel, takže musím nosit korzet. Nemohla jsem sedět a měla jsem infekci močového měchýře a špatné zažíváni. Začala jsem brát výrobky OKG a už se to všechno lepší. Záda už tak nebolí, moč už tolik není cítit, zažíváni se mi také lepší. Proto děkuji všem za výrobky OKG.

Vlasta K., Libina

Ischias? Za 1 den se mi podstatně zmírnila bolest bez léků a obstřiků!

Právě v den, kdy mi doručili produkty, mi "seklo" v kříži. Tak silně, že jsem se pohybovala jen s hroznými bolestmi. Každý krok byl pro mě utrpením. Řekla jsem si, že nezavolám pohotovost, aby mi dali obstřiky, ani si nezapnu ultračervený zářič, ale vyzkouším OKG produkty, jestli skutečně fungují tak, jak se o nich píše. Podle návodu jsem 3x za den vzala Emulips, OK Alfa+, OK Beta+ a Factor Base. Před spaním jsem se už pohybovala, sice s bolestmi, ale bez hole. Dokázala jsem vlézt i do vany (ráno by to byl neskutečný výkon). Takže za jeden jediný den se mi podstatně zmírnila bolest! Navíc jsem měla fantastickou noc. I přes bolest zad jsem měla pocit, jakoby celé moje nitro bylo zdravé. Netlačily mě játra, nebolel žaludek, nebolely střeva, dýchalo se mi výborně, neměla jsem "nepokojné nohy" a celou noc jsem spala. I ráno bylo jiné než jindy, kdy jsem mívala pocit únavy. Vstala jsem čilá a odpočinutá. Nejsem zvyklá přehánět, ale tento zázrak se skutečně stal! Druhý den zádové svaly po ischiasu stále bolely, ale cítila jsem, že už byly uvolněné a bolest přecházela. Nevzala jsem ani lék na bolest ani ohřívač. Uvědomila jsem si, že za tu možnost léčit se bez lékařů a chemie není žádná částka příliš vysoká. Děkuji OKG a za všechno jsem vděčná!

Jana K., Bratislava

I po závodech se cítí naprosto fit

Mala som problémy pri behaní, pri každom kroku ma v ľavom kolene nepríjemne pichlo a neskôr už mi to nedovolilo ani jazdiť na bicykli. Po návšteve u ortopéda mi diagnostikoval osteoartritidu, což je poškodená chrupavka a na kosti som už mala výrastky. Podstupila som už 2. operaciu. (Andrejka Dermeková je vrcholový sportovec, triatloniska.) Začala užívat produkty OKG - OK Betu+ a OK Gamu+, na zábal kolena použila OK Gel a konečně i po závodech se cítí naprosto fit. Nyní poprvé po závodech může hned trénovat, dokonce jí nevadí ani běh do kopce. Dřív to nebylo vůbec možné. Takovou sílu mají bylinky OKG!

Andrea D., Gbely, SK