Trávicí systém , endokrinní systém, žaludek, slinivka

doporučené výrobky: OK Alfa+, Emulips Forte 

tenké střevo

doporučené výrobky: OK Omega-3 Complete, OK Gama+, OK Omega+

játra, žlučník

doporučené výrobky: Emulips, Emulips Forte, OK Alfa+, OK Tau+, OK Omega-3 Complete, Emulips Slim Drink, FactorBase

Jaké jsou zkušenosti


Zdraví se mi zlepšilo v mnoha směrech!

V mém životě bývaly doby, kdy jsem byla skoro pořád nemocná. Lékaři si mě přehazovali jako horký brambor a jedny prášky střídaly druhé. Můj zdravotní stav se ale dlouhodobě nelepšil. Spíš naopak! Přidávaly se další a další potíže. Moje cesta od nemoci ke zdraví byla dlouhá a klikatá, nicméně velikou roli na ní sehrály právě výrobky OKG. Různých léků a doplňků stravy jsem vyzkoušela spoustu. Nic mi ale nepomáhalo - až teprve OKG. První, co jsem si s pomocí výrobků OKG vyřešila, byly moje dlouholeté problémy s trávením a s vyprazdňováním - časté nevolnosti, neschopnost se najíst, zácpa nebo naopak průjem... To všechno do půl roku zmizelo s Emulipsem FORTE. Další, v čem mi OKG pomohlo, je imunita. Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy měla třeba chřipku nebo angínu. OK Alfa+ mě drží od nemocí zpátky. Můžu zmínit taky záněty močového měchýře, při kterých mi vždy pomohlo OK Tau+ v kombinaci s OK Alfou+. OK Tau+ užívám v zimním období preventivně, protože mám už jen jednu ledvinu. A záněty močového měchýře se mi obloukem vyhýbají. Výrobky OKG užívám preventivně v průběhu celého roku podle pentagramu, některé jsou součástí mého života permanentně, některé podle potřeby. Cítím se výborně a vypadám mladší, než jsem - lidé, kteří mě neznají, mi tipují průměrně o 10 let méně :) Zkrátka s pomocí OKG se moje zdraví zlepšilo v mnoha směrech, za což jsem moc a moc vděčná <3 Přestože je zdraví souhra mnoha faktorů (strava, pohyb, psychika...), výrobky OKG mají v mém životě velmi důležité místo.

Zuzana H.

Odstraní z těla i to, co my ani nevíme, že tam je

Používala jsem F.B. Detox jako jarní očistu těla . Začala jsem používat 3 krabičku a zjistila ,že mě při vyprazdňování stolice něco visí ,nešlo to stále odstranit.Tahala jsem za to podařilo se mi utrhnout kousek asi 15 cm , vypadalo to jako žížala .Zkoumala jsem na internetu a byla to tasemnice. Každý den byla prohlídka stolice už jsem našla malinké žížalky -tasemnice .Děkuji OKG,že máme takové výrobky,které nám odstraní to co my ani nevíme ,že máme v těle.

Alžběta H., Kladno

Crohnova choroba bez potíží

Naše teta Eliška od Tišnova má Crohnovu chorobu. Po cca týdnu užívání Alfy a Factor Base byla nadšená, že je bez potíží. Vybere si tuto kůru a nějakou dobu má pokoj. Jak se potíže začnou objevovat, zopakuje to. Tak si vybere Alfu a Basi 3-4x do roka a je bez potíží už řadu let.

Jana S., Brno

Za jediný měsíc mi cysta 3,5 cm zmizela

Gynekolog mi pohrozil laparoskopii což byl můj varovní signál! Nasadila sem 5x za den Alfu, 3-6 tobolek Faktor Baze Detox a 5x za den Tau! Na kontrole mi gynekolog sdělil, že operace se nekoná!!! díky za tak úžasné bylinné produkty na které se vždy mohu spolehnout.

Jana T., Jablonec

Štítná žláza - snížená funkce... další bonus navíc díky bylinkám OKG :)

Na kontrole u doktora 1.12. jsem se dozvěděla skvělou,úžasnou zprávu snížení léků ze 125 euthyroxu na 112 a bonus navíc -7 kg dole :D Více energie,cítím se mnohem lépe i okolí to vidí konečně!!!Nemám bušení srdce,vlasy padají daleko méně téměř vůbec...Chtělo to sice rok listopad 2014-listopad,prosinec 2015, ale stojí to za to poctivě užívat !!!

Petra J., Frýdek-Místek

Zácpa, zánět slepého střeva, imunita

V 1/2014 začaly naše problémy se zánětem středního ucha u naší 3-leté dcerky. Začala užívat Ospen, v únoru byla týden ve školce a opět Ospen až do června. A zároveň s tím začaly i problémy se zácpou - byly dny, že nešla na nočník až 12 dní (a poté s křikem). V 7/2014 vše vyvrcholilo akutním zánětem slepého střeva. Ultrazvuk prokázal akutní zánět slepého střeva a lékař nám s "ledovým klidem" řekl: "posaďte se do čekárny a počkejte si na výsledky..." - nechali nás čekat a nedali nám okamžitý převoz záchrannou službou, přestože diagnoza byla akutní perforovaná apendicitida... Po operaci dcerka dostala lázně, které docela pomohly na bříško, ale imunitu nenapravily. V 12/2014 jsme nasadili Emulips a OK Alfu+ a po 2 měsíčním užívání naše malá maximálně kýchne a hlavní je, že chodí každý den na záchod a bez problémů. Co dodat? Jen velké díky za to, že OKG je a pomáhá lidem k uzdravení!

Jan H., Solnice

Mám diabetes a astma

Mám diabetes 2.typu už 10 let. Začínala jsem na dietě, přidávaly se tablety, až minulý rok jsem dostala k aplikaci 2x denně inzulin. Při všech těch kombinacích léků a inzulínu jsem měla pořád špatné hodnoty cukru, hlavně toho tzv. dlouhodobého. Začala jsem užívat OK Alfu+ (1. měsíc 3x denně) nebyla jsem nemocná. Jelikož jsem i astmatička a trpím často bronchitidami, přidala jsem OK Omegu-3 Complete a po užití 1 balení jsem byla v diabetologické ambulanci pochválena, konečně hodnoty byly v normě. Inzulin mi zůstane, ale pevně věřím, že počet jednotek se mi bude díky produktům OKG snížovat. Teď užívám vše 1x denně, ještě jsem přidala Factor Base pro posílení dýchacích cest. Jsem vděčná, že jsem našla OKG!

Marie F., J