ZKUŠENOSTI


Jaké jsou zkušenosti s výrobky OKG?


Výrobky OKG jsou "vykrystalizováním" a zároveň spojením moudrosti a tradic starých 5000 let s nejnovějšími vědeckými poznatky a nejmodernějšími technologiemi.

SYNERGIE VÝROBKŮ

... kouzlo je v synergii

Žijeme velmi rychle, jíme množství konzervované potravy na úkor čerstvé a pohybujeme se v narušeném životním prostředí. Na naše těla denně "útočí" nesmírné množství toxických látek...

Lidské tělo je velmi rafinované zařízení, které dokáže účelně hospodařit s energií dodávanou ve stravě a samo se umí bránit nepříznivým zevním vlivům. Málokdo ovšem svede hlídat svůj jídelníček tak, aby obsahoval potřebné dávky všech látek, díky kterým umí tělo udržet potřebný výkon.
Obecně platí, že se nám nedostává 60% z doporučeného množství živin. Jejich přísun je tedy třeba doplňovat. Navíc "zpracováním" množství chemikálií je náš organismus velice zatěžován. Některé látky umí tělo přeměnit - metabolizovat ve svůj prospěch, ale většinu jedů je třeba odstranit - vyloučit. To však lidský organismus zvládne jen do jisté míry.

Výrobky OKG organismu výrazně odlehčují především při zažívání, látkové přeměně a vylučování nežádoucích látek získaných v potravě, tedy při procesech, které se významně podílí na opotřebovávání a stárnutí těla. Navíc dodávají důležité vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny a další účinné látky z obsažených bylin apod. Jsou vyrobeny z přírodních látek, zcela bez chemické stabilizace.

Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena. Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu.

Výrobky OKG jsou velice účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení - s každým dalším výrobkem OKG, který začnete používat, je tato řada ještě účinnější!

Výrobky OKG se vzájemně doplňují a jsou určeny pro revitalizaci všech důležitých oblastí lidského organismu. Každý přípravek působí hned na několik oblastí současně, je možné je použít i separátně, případně podle individuální situace vzájemně kombinovat. Spojení otevírá netušené možnosti pro komplexní podporu zdraví.

Výrobky OKG SE mohou užívat

  • pro udržování dobrého zdraví a kondice
  • jako podpůrné přípravky při zdravotních problémech
  • pro radost ze života

V lidském těle musí mezi jednotlivými orgány a systémy panovat rovnováha stejně jako v přírodě. Jelikož nemoc lze považovat za projev disharmonie, vybočení z normálu je harmonizace pro nabytí narušené rovnováhy klíčovým slovem. Výrobky OKG dokáží harmonizovat celkový stav organismu. Harmonizace a prevence umožňují často předejít pozdější nutné léčbě. Je lepší včas

"harmonizovat stav", než nechat oslabit důležitý orgán. Tělo se jakoby podle určité notové osnovy pomáhá samo. Po použití výrobku OKG máte podobný pocit jako ladič piána, který svůj nástroj bezchybně vyladil, a tudíž může opět hrát.


Výrobky OKG příznivě ovlivňují:

trávicí systém, endokrinní systém
vylučovací systém
oběhový a lymfatický systém
pohybový systém
nervová soustava
dýchací systém
optimální hmotnost a objem, metabolismus
povrch těla
celková kondice,odolnost,obranyschopnost
děti
zvířátka

Výrobky OKG jsou schválené a registrované v příslušných institucích, notifikované na Ministerstvu zdravotnictví České republiky (najdete na stránkách MZ v registru RoHY: https://snzr.ksrzis.cz/snzr/rrh/) a na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky, odpovídají normám EU. Výrobky OKG prochází důkladnou kontrolou kvality. Jsou pečlivě vybírány a prověřovány jednotlivé suroviny, následně kontrolovány výrobní postupy, hotové výrobky i jejich skladování a manipulace s nimi. Hotové výrobky jsou průběžně kontrolované v akreditovaných laboratořích. O.K.G., s.r.o. má vypracovaný systém kritických kontrolních bodů (preventivních opatření) HACCP, který slouží k zajištění zdravotní nezávadnosti výrobků (doplňků stravy) během všech činností souvisejících s jejich výrobou (zpracováním, skladováním, manipulací, přepravou...) a prodejem konečnému spotřebiteli - spočívá především v předjímání a prevenci biologických, chemických a fyzikálních rizik.

Uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze při užívání výrobků OKG dosáhnout. Stejných výsledků nemusí dosáhnout každý, jsou individuální a závislé na řadě faktorů. O.K.G., s.r.o. neručí za následky vyplývající z nesprávného užití výrobků.


Pokud se rozhodnete příznivě ovlivnit funkce jednotlivých orgánů a systémů v těle, doporučujeme sady:

detox pack I ( k pročištění organismu): OK Alfa+ + Factor Base +Emulips Slim Drink+ OK Beta+

detox pack II (k pročištění organismu): Factor Base Detox + Factor Base+ Emulips Slim Drink+OK Beta+

uro pack (pro posílení činnosti vylučovacího systému): OK Tau+Emulips Slim Drink+OK Beta+Factor Base

absorb pack ( pro posílení činnosti trávicího traktu): Emulips Forte XXL + OK Alfa + OK Beta+

kardio pack ( pro zdravé srdce a oběhový systém): 1.měsíc - OK Omega3 Complete + Emulips Forte XXL

                                                                               2.měsíc - OK Gama+ + Emulips Forte XXL

imun pack ( pro posílení obranyschopnosti): OK Omega-3 Complete+OK Alfa+ Factor Base +Factor Base Kids

eye pack ( pro zdravé oči):  Omega-3 Complete+OK Tau+ + Fctor Base + Factor Base Kids

derma pack ( pro krásnou pokožku): OK Gel + OK Balsam + OK Omega + Factor Base

endokrin pack ( pro zdravou štítnou žlázu): Emulips Slim Drink+Factor Base+ Factor Base Kids+ OK Alfa+

neuro pack ( pro harmonizaci nervového systému): Emulips Forte XXL + Factor Base Kids + OK Omege3 Complete

hormon pack ( pro harmonizaci hormonálního systému):OK Omega3 Complete + OK Omega+ OK Alfa+ + Factor Base Kids

activ pack ( pro zdravý pohybový systém): OK Beta+ + OK Gama+ + Factor Base Kids + Emulips Forte XXL

slim pack ( pro optimalizaci tělesné hmotnosti): Emulips Slim + Emulips Slim Forte XXL + OK Alfa+

kids pack ( pro zdraví dětí): Factor Base Kids + Emulips + OK Beta+ OK Gama+

dia pack ( pro diabetiky): Emulips Forte XXL + OK Alfa+ + OK Omega3 Complete + Factor Base Kids

synergy pack (pro celkovou harmonizaci organismu): Emulips + OK Omega3 Complete + OK Alfa+ + Factor Base + OK Tau+