Zvířátka                                                                                                                                                                 

Výrobky OKG patří mezi doplňky stravy určené pro dospělé osoby a děti od 3 let. Nejsou určeny pro zvířátka - nejsou studie o užívání výrobků zvířaty.
Naše výrobky jsou na trhu již více než 14 let a máme ty nejlepší reference od tisíců spokojených zákazníků. Máme i řadu zkušeností s užíváním výrobků domácími mazlíčky :-) a některé skvělé výsledky doložené - viz níže. Posuďte sami!
Vždy ovšem záleží na Vašem rozhodnutí - jestli při řešení zdravotních potíží dáte přednost alopatické medicíně nebo zkusíte ovlivnit tělo pomocí přírodních přípravků, přirozeným způsobem, bez vedlejších účinků - a "vytvoříte tělu podmínky pro to, aby nastartovalo samouzdravovací procesy...".
U zvířátek je samozřejmě třeba přiměřeně upravit dávkování výrobků a vždy pamatovat, že výsledky, jakých lze při jejich užívání dosáhnout, jsou individuální a závislé na řadě faktorů - každé tělo, a to, co se děje uvnitř, se velmi liší, tzn. že výsledky se budou rovněž rozcházet. Uvedené zkušenosti jsou pouze vybranými příklady, jakých výsledků lze při užívání výrobků OKG dosáhnout. Při vážných zdravotních potížích je třeba konzultovat užívání přípravků se svým lékařem, protože výrobky OKG nejsou určeny k léčení zdravotních poruch nebo k lékařským účelům. Výrobky OKG jsou doplňky stravy (pro lidi!), tzn. že v žádném případě nenahrazují léky, nejsou určeny jako náhrada vyvážené a pestré stravy a nejsou určeny pro zvířata. Jsou vyrobeny za účelem příznivého ovlivnění lidského organismu s cílem podpory zdraví, za účelem doplnění běžné stravy na úroveň příznivě ovlivňující zdravotní stav.
Výrobky OKG pro Vás vyrábíme s největší pečlivostí a láskou a budeme velice potěšeni, když zlepší kvalitu života nejen Vám, ale i Vašim domácím mazlíčkům :-)!

Jaké jsou zkušenosti


Náš kohout je zachráněný! ;-)

Začal se nám dusit kohout a už jsme se báli, že o něj přijdeme. Nakapala jsem mu 2x přímo do zobáčku Emulips Forte a OK Alfa+, on se oklepal a začal zase normálně dýchat a kokrhat. Jsem nesmírně vděčná, že tyto unikátní produkty pomáhají lidem, ale i našim domácím mazlíčkům! ♥ ♥ ♥

Ivona Ch. Borek

Naše čičina už neblinká! :-)

Mám mám skoro 17-ti letou čičinu, která poslední měsíce několikrát denně zvracela a k veterináři jsem se moc bála jít, protože by mi určitě řekl, že má závažnou nemoc a já jsem rozhodnutá, když bude nemocná, že jí nechám uspat, aby se netrápila. A protože Emulips Forte zabral mně, tak jsem jí ho asi před měsícem začala dávat do masíčka. Za první týden si ublinkla jednou a teď po měsíci už neblinká vůbec a s prominutím "žere jako zjednaná".

Miroslava M., Liberec

Kašel Tobiáškovi zmizel do 3 dnů a navíc neměl během posledních 5 měsíců epileptický záchvat!

Máme psa - pudlíka a přiznávám, že hodně vybíravého a rozmazleného :-). Nastydl se při procházkách a když už kašlal dost dlouho a nebralo to konce, rozhodl jsem se i na něm vyzkoušet účinky OK Alfa+. Sotva si rozředěné alfy lízl a odkráčel. Jenže druhý den jsem zíral! Přišel k misce s alfou a pořádně se napil! Potom to ještě 2x zopakoval a teď má už v jedné misce vodu s alfou, ve druhé misce čistou vodu - a pokaždé, když má žízeň, nejdříve se mohutně napije alfy a teprve potom si dá trochu čisté vody! A kašel u něho během 3 dnů úplně zmizel! Navíc je epileptik, takže užívá Emulips s vanilkovou příchutí a na posílení srdeční činnosti si občas dává Omegu-3 Complete. Mimochodem, zvěrolékař nás ujistil, že může mít 2-3 záchvaty do měsíce. Od té doby uběhlo 5 měsíců, Tobiášek užívá Emulips a neměl ani jeden záchvat! Takže děkuji za tak fantastické produkty!

Tomáš B., Červený Kostelec

Mohu přidat i ty moje zkušenosti se zvířátky?

Náš jezevčík měl v moči krev - a to hodně. Na veterině po nás chtěli, abychom donesli trochu moči k vyšetření. Jenže to se nám nedařilo, a tak jsem Bročkovi nasadila OK Tau+ a už po třech dnech užívání nečůral krev, ale moč byla krásně čistá! A druhý náš mazlíček Ferda - zakrslý králíček nám nastydl, protože jsem ho zapomněla na zahradě v ohrádce dlouho do noci. Začal prskat a kolem čumáčku měl mokro od rýmy. Tak jsem mu začala do napaječky s vodou kapat OK Alfu+. Už druhý den prskal jen večer a za 3 dny už vůbec. Alfičku mu ještě občas přidám do vody a od té doby se nestalo, že by nastydl a to bývá venku často, i když není už zrovna velké teplo. Děkujeme moc za tyto produkty!

Anna V., Semčice

Lucinka byla fit během jediného dne!

Máme pejska Lucinku - čivavu. Před časem trochu pokašlávala, po psím způsobu... Byl víkend a náš pan veterinář neměl službu. Posloužila výborně naše OK Alfa+, páneček pomohl otevřít Lucince mordičku a panička jí kápla pár kapiček. Udělali jsme to 3x za den a Lucinka byla fit! Už také okusila na granulkách pár kapiček Emulipsu - dala jsem jí ho, když jedla trávu a trochu zvracela žaludeční šťávy. Naše Lucinka je vděčná za výrobky OKG - říkala mi to a vzkazuje to všem zvířátkům v okolí. :-)

Dáša L., Dolany u Olomouce

Kocour byl během jediného dne ve výrazně lepší kondici

Náš pan topič má pěkného kocoura, ale náhle kocour onemocněl. Nevěděl si s ním rady, peníze na veterinu nemá. Kocour měl bolavé ucho a mimo zápachu ještě červíky. Po vyčištění ucha jsem zkusila mírně máznout OK Gelem a zakápnula slunečnicovým olejem a už do odpoledne byl kocour výrazně v lepší kondici. Další den bylo po červech a bylo možno vidět strupy asi od nějakého poranění. Aplikovala jsem ještě jednou mírně gelík, kocour je spokojený - a to vypadal pro ostatní beznadějně!

Věra M., Frýdštejn

Výrobky fungují i pro naše čtyřnohé členy rodiny

Můj jezevčík Gerrynka (přes 8 let) má problémy s nadváhou. Skoro tahala i bříško po zemi, i když jsem ji nepřekrmovala - pro jezevčíky je to pak velmi problémové kvůli páteři. Zároveň měla velmi nepravidelné vyprazdňování, někdy nešla ani dva dny. Začala jsem přidávat do každé misky granulí 5-10 kapiček Emulipsu, do 14-ti dnů se krásně spravila, vypadá nyní k světu :-), chodí se v pravidelnou dobu vyprazdňovat a dnes, dokud jí nenakapu na granulky Emulips, tak se jich ani netkne ;-). Děkuji, že výrobky fungují i pro naše čtyřnohé členy rodiny.

Andrea V., Brno

EMULIPS pomohl i našemu jorkšírkovi :-)

I když to zní zvláštně a možná i úsměvně, opravdu mu Emulips pomohl a jsem za to moc vděčná. Náš pejsek měl už od malička problémy se zažíváním, zvracel a trpěl průjmem. Jeho potíže se nejprve objevovaly zhruba 4x za rok, většinou při změně ročního období. Postupně se to začalo stupňovat a na veterinární klinice jsme byli skoro každý měsíc a to znamenalo injekce, léky a dieta. Několikrát skončil i na kapačkách, byl až apatický a pohled na něho byl hodně smutný. Když se jeho potíže opakovaly naposled (zvracel celou noc), nechtěla jsem znovu po krátké době s ním jet na injekce. Protože Emulips užívám a vím, že je skutečně bezvadný a pomáhá celé naší rodině, tak jsem zkusila dát Emulips i pejskovi a čekala jsem.... Přesvědčilo mě, že je to přírodní produkt - výsledek byl přímo skvělý, po půl hodině už neměl nafouklé bříško, přestal zvracet a zastavil se i průjem. Bylo úžasné vidět, jak je mu čím dál lépe. Zvládli jsme to bez injekcí, kapaček a léků a to díky Emulipsu.

Bc. Jitka K., Plzeň

Další skvělá zkušenost s Emulipsem!

Máme doma dva pejsky - retrívra a jezevčici, kterou jsme si přivezli z útulku. Když byla u nás 5. den, začala ráno zvracet, odpoledne už se ani nezvedala z pelíšku. Veterina daleko, u nás ten den zavřená a tak jsem zkusila Emulips. Musela jsem jí kápnout přímo do pusy, protože ho nechtěla, ale dala jsem jí 3 kapky, za dvě hodiny znova a cca za hodinu už jí bylo lépe. Dokonce se zvedla a šla za mnou do kuchyně, když jsem tam zašustila pytlíkem. Večer vrtěla zase ocáskem a druhý den jí nebylo už vůbec nic :-). Nedávno měla zase průjem, ale fakt hroznej (snědla to, co neměla :o) ), a tak jsem jí dala znova Emulips a do rána dobrý. Na Emulips nedám dopustit - je fakt pro všechny! :-) Moc děkuju za tento výrobek.

Patricie B., Dobruška

Emulips funguje nejen u lidí, ale i u zvířátek

Přestaly nám snášet slepičky, nechtěly ani baštit, tak jsem vyzkoušela a začala jim přidávat do krmení - spařeného šrotu a vařených brambor Emulips. Je přece na úpravu trávení, tak když funguje u lidí, tak za vyzkoušení nic nedám. Druhý den už měly téměř prázdné pekáče a do 3 dnů začaly snášet 8 až 9 vajec denně. Velké překvapení bylo, že snáší vajíčka opravdu hodně veliká :-). Máme pouze 9 slepiček, ale sebrali jsme už i několikrát 10 vajíček ;-)! Není to fantastický? Mám z toho obrovskou radost, že Emulips funguje nejen u lidí, ale i u zvířátek. Děkuji za unikátní výrobky.

Ivona Ch., Borek u Děčína